logo 5e torneig Basquet Centre Catolic

5è Torneig de Bàsquet Centre Catòlic

Categoria Infantil

Masculí

Equips participants:

Centre Catòlic, C.B. L’Hospitalet, Bàsquet Martinenc i El Carme Tarragona

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
07/09 9:00-10:00 1 Centre Catòlic - Bàsquet Martinenc 34-54
07/09 9:00-10:00 2 C.B. L'Hospitalet - El Carme Tgn. 67-18
07/09 11:00-12.00 3 Bàsquet Martinenc - C.B. L'Hospitalet 51-38
07/09 12:00-13:00 1 Centre Catòlic - El Carme Tgn. 64-45
07/09 15:30-16:30 2 Bàsquet Martinenc - El Carme Tgn. 63-26
07/09 17:30-18:30 1 C.B. L'Hospitalet - Centre Catòlic 40-31

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Bàsquet Martinec 3 1 163 98 9
C.B. L'Hospitalet 2 1 145 100 7
Centre Catòlic 1 2 129 139 5
El Carme Tarragona 0 3 89 194 3

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 10:00-11:00 2 Centre Catòlic - El Carme Tgn. 50-31

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 12:30-13:30 Central C.B. L'Hospitalet - Bàsquet Martinenc 18-41

Femení

Equips participants:

Centre Catòlic, Bàsquet Molins, A.E. Boet Mataró i El Carme Tarragona

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
07/09 11:00-12:00 1 Bàsquet Molins - El Carme Tgn. 58-42
07/09 11:00-12:00 2 Centre Catòlic - A.E. Boet Mataró 58-30
07/09 13:00-14:00 3 Bàsquet Molins - A.E. Boet Mataró 75-25
07/09 15:30-16:30 1 El Carme Tgn. - Centre Catòlic 37-68
07/09 17:30-18:30 2 Centre Catòlic - Bàsquet Molins 60-36
07/09 17:30-18:30 3 A.E. Boet Mataró - El Carme Tgn. 47-42

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Centre Catòlic 3 0 186 103 9
Bàsquet Molins 2 1 169 127 7
A.E. Boet Mataró 1 2 102 175 5
El Carme Tarragona 0 3 121 173 3

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 11:00-12:00 2 El Carme Tgn . - A.E. Boet Mataró ND

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 13:30-14:30 Central Centre Catòlic - Bàsquet Molins 34-32

Categoria Mini

Masculí

Equips participants:

Centre Catòlic, C.B. L’Hospitalet, A.E. Boet Mataró i El Carme Tarragona

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
07/09 10:00-11:00 1 A.E. Boet Mataró - C.B. L'Hospitalet 50-56
07/09 10:00-11:00 2 El Carme Tgn. - Centre Catòlic 51-41
07/09 13:00-14:00 1 El Carme Tgn. - C.B. L'Hospitalet 25-82
07/09 13:00-14:00 2 Centre Catòlic - A.E. Boet Mataró 30-45
07/09 16:30-17:30 1 El Carme Tgn. - A.E. Boet Mataró 20-71
07/09 16:30-17:30 2 C.B. L'Hospitalet - Centre Catòlic 75-25

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
C.B. L'Hospitalet 3 0 213 100 9
A.E. Boet Mataró 2 1 166 111 7
El Carme Tarragona 1 2 96 194 5
Centre Catòlic 0 3 96 171 3

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 10:00-11:00 3 Centre Catòlic - El Carme Tgn. 55-35

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 11:00-12:00 3 C.B. L'Hospitalet - A.E. Boet Mataró 38-33

Femení

Equips participants:

Centre Catòlic, C.B. Prat, A.E. Boet Mataró i El Carme Tarragona

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
07/09 9:00-10:00 3 C.B. Prat - A.E. Boet Mataró 20-45
07/09 10:00-11:00 3 Centre Catòlic - El Carme Tgn. 17-67
07/09 12:00-13:00 2 El Carme Tgn. A.E. Boet Mataró 44-63
07/09 12:00-13:00 3 Centre Catòlic - C.B. Prat 32-42
07/09 15:30-16:30 3 C.B. Prat - El Carme Tgn. 34-54
07/09 16:30-17:30 3 A.E. Boet Mataró - Centre Catòlic 73-11

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
A.E. Boet Mataró 3 0 181 75 9
El Carme Tarragona 2 1 165 114 7
C.B. Prat 1 2 96 131 5
Centre Catòlic 0 3 60 182 3

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 10:00-11:00 1 Centre Catòlic - C.B. Prat 16-43

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
08/09 11:00-12:00 1 A.E. Boet Mataró - El Carme Tgn. 60-46

Col·laboradors